Ana Sayfa > Online Terapi

Online Terapi

 

Bizzat gelerek doktor veya psikoloğu ile görüşme imkanı olmayan ve merkezimize daha önce en az bir kere gelmiş olan ve halen tedavisi devam eden hastalarımız için Merkezimiz “Online Randevu” hizmetini başlatmıştır.

Online Randevu nedir?
Online randevusu sayesinde Dünya’nın neresinde olursanız olun doktorunuz veya psikoloğunuz ile Online iletişim kanalları aracılığı ile 30dk veya 45dk görüşme yapabilirsiniz.

Online Randevu’nu nasıl alabilirim?
Online Randevu kullanmak çok basit, yapmanız gereken; 444 85 90 numaralı telefonumuzu arayarak sekreterimizden randevu için gerekli bilgileri alınız. 

IBAN: TR53 000 62 000 324 0000 629 8782 - Madalyon Sağlık Hiz. A.Ş. hesabına doktorunuzun veya psikoloğunuzun görüşme ücretini yatırınız ve açıklama bölümüne TC kimlik numaranızı ve size ulaşabileceğimiz iletişim numarasını yazdırınız.

Banka işleminin ertesi günü randevu saatinizi belirlemek üzere sekreterlerimiz sizi arayacaktır.
Randevu günü kliniğimiz sizi arayacak ve sizi randevu aldığınız doktor veya psikolog ile görüştürecektir.

Online Randevu hangi durumlarda avantajlıdır?
Kliniğimiz her zaman yüz yüze yapılan görüşmeleri önermektedir, online randevu hizmeti sadece mecbur kaldığınız durumlar için bir seçenektir;

  • Yüz yüze konuşmaktan çekindiğiniz durumlarda.
  • Ankara ve İstanbul dışında bulunduğunuz durumlarda.
  • Yalnız bırakamayacağınız kişilerin olduğu durumlarda.
  • Merkezimize ulaşmanızın zor olacağı her durumda.

Blog

Psikiyatride İlaç Kullanımı Psikiyatride İlaç Kullanımı
Psikiyatride İlaç Kullanımı

950'li yıllarda kısıtlı bir alanda kullanılmaya başlanan psikiyatrik ilaçlar, teknolojiye paralel bir gelişim göstererek günümüze kadar birçok bozukluğun tedavisinde etkin rol oynamaya başlamıştır. Özelli..

Devamı
Zeki mi Hiperaktif mi? Zeki mi Hiperaktif mi?
Zeki mi Hiperaktif mi?

Can sekiz yaşında,  aşırı hareketli, hiç bir ortamda uzun süre sakince oturamayan, hiç yorulmayan bir çocuktu.  Bitip tükenmeyen bir enerjisi vardı. Babası Can’ın ne zaman “yoruldum” diyec..

Devamı
Şimdiki Çocuklar Şimdiki Çocuklar
Şimdiki Çocuklar

“Annemle babam gün almışlar doktordan, kendileri seçmişler dünyaya geleceğim günü, halbuki ben biraz daha kalmak niyetindeyken içeride. Daha doyamadan annemin sütüne annem işe başlamış. Bakıcılarla..

Devamı